Hírek
/ 2025.02.20. 18:30 |
A negyeddöntő legjobbja: Praták Dávid
A DVTK Jegesmedvék fiatal kapusa hálás csapattársainak, amiért jó védekezéssel segítették a dolgát az OB1-es playoff negyeddöntőjében a FEHA19 ellen. Praták Dávid beszélt arról is, hogy mire lesz szükség a folytatásban a DEAC ellen.
/ 2025.02.20. 16:30 |
Átalakul a tao-rendszer, fókuszban az U12, U14 és U16
A Magyar Jégkorong Szövetség elnöksége elfogadta a társasági adó (tao) támogatási rendszerének megváltoztatását a 2025–2026-os szezontól: a módosítás a normatív helyett a produktivitási támogatást helyezi előtérbe.
/ 2025.02.20. 15:00 |
Szurkolói találkozók: „Építkezni és megtalálni a közös utat”
Nagy örömünkre minden oldalról pozitív a fogadtatása a Magyar Jégkorong Szövetség kezdeményezésének, a februári válogatott-héten elkezdett szurkolói találkozóknak. A felvetett témákat igyekszünk most összegezni, hogy a labda guruljon (vagy a korong csússzon) tovább, erősödjön a párbeszéd, fejlődjön a magyar hoki és nőjön a szurkolói élmény.
/ 2025.02.18. 19:41 |
Minden negyeddöntő hamar véget ért
Az alapszakaszgyőztesként automatikusan elődöntős Budapest Jégkorong Akadémia HC-hoz az FTC-Telekom, illetve a DEAC és a DVTK Jegesmedvék csatlakozott a legjobb négy között az OB1 rájátszásában. A playoff az elődöntőkkel február 21-én, pénteken folytatódik majd.
/ 2025.02.17. 14:56 |
U18: példaértékű volt az alázat és a szorgalom
Svasznek Bence értékelte az ifjúsági válogatott budapesti tornáját, beszélt a szezon eddigi részéről, és már az áprilisi fehérvári világbajnokságra való felkészülésről is. Kiderült az is, hogy Szongoth Domán is játszhat az U18-as vb-n.
/ 2025.02.16. 20:37 |
Fölényesen nyert az FTC, előnyben a DEAC és a DVTK is
A zöld-fehérek Kestilä vezetésével 5-0-ra nyerték az UTE elleni derbi első felvonását az OB1 rájátszásában. Győzött a DVTK és a DEAC is.
/ 2025.02.16. 19:15 |
Gólparádét rendezett a Győr és a Lehel is
Négygólos hátrányból fordított a Szeged az FTC otthonában az Andersen Liga legutóbbi fordulójában.














