/ 2018.11.16. 15:00 |

Öt mérkőzéssel folytatódik az Erste Liga. Először találkozik a Titánokkal az FTC, folytatná jó sorozatát a Gyergyó, míg a Csíkszereda Bécsben kezdi túráját.
/ 2018.11.16. 11:38 |

Edzői licenszhosszabbító szeminárium

Decemberben két napon tartja a Magyar Jégkorong Szövetség az edzői licenszhosszabbító szemináriumot Jim Brithén és Darryl Easson vezetésével.

/ 2018.11.14. 23:06 |

Fontos meccset nyert meg az UTE

Hosszabbításban győzött az edzőváltás utáni első meccsén a Dunaújváros, elcsente a győzelmet Fehérvárról a Capitals. Az FTC tovább menetel az Erste Ligában.
/ 2018.11.14. 16:30 |

Kinek tett jót a szünet?

Másfél hét után négy mérkőzéssel folytatódik az Erste Liga.

/ 2018.11.14. 15:00 |

Erősorrend: nagy mozgások

Eltelt a második hónap is az Erste Ligában. A válogatott szünet után az amerikai sportokban megszokott power ranking, vagyis erősorrend alapján néztük meg, hogy melyik csapat hol tart.
/ 2018.11.13. 16:30 |

Együttműködnek a jégkorongozók és a korcsolyázók

Az erről szóló szándéknyilatkozatot kedden írta alá ünnepélyes keretek között Such György, a Magyar Jégkorong Szövetség és Kósa Lajos, a Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség elnöke.
/ 2018.11.13. 14:00 |

LTP tanfolyam indul 2018 decemberében

Szupermini és mini csapatok melletti asszisztenseket képez az MJSZ. A Magyar Jégkorong Szövetség december közepén ismét lehetőséget biztosít azoknak, akik mini és szupermini csapatok mellett szeretnének hivatalos szerepkört betölteni a jégen. A vállalkozó kedvűek Learn To Play, azaz LTP asszisztensképzésre jelentkezhetnek.

/ 2018.11.13. 08:20 |

A hét játékosa: Kovács Bronson Zoltán

A válogatott szünet előtti utolsó játékhete szorossá tette a harmadik helyért folyó harcot, ugyanis a DEAC mindkét meccsét megnyerte, így felzárkózott a Brassó mögé, amely két találkozóval többet játszott. A debrecenieket mindkét kapu előtt segítette játékával Kovács Bronson: a védő négy góllal és egy assziszttal zárt, miközben a védekező feladatait is remekül látta el, így ő lett A hét játékosa.

Gyerehokizni