Hírek
/ 2017.08.20. 20:46 |
Ez volt a hét: Erste Liga, Visegrád Kupa, interjú az új kapitánnyal
Nem akármilyen hét áll a jégkorong szerelmesei mögött, hiszen kiderült, Erste Liga néven zajlik majd a bajnokság, elindult a Visegrád Kupa, és kicsit közelebbről megismerkedhettünk az új szövetségi kapitánnyal. Összeállításunkban a hét fontosabb eseményeit gyűjtöttük össze, hogy senki ne maradjon le semmiről.
/ 2017.08.17. 14:20 |
INDUL A JÉGKORONG ERSTE LIGA
Erste Liga néven rendezik a magyar jégkorong-bajnokság 2017-18-as idényét – jelentette be Jelasity Radován, az Erste Bank Hungary Zrt. elnök-vezérigazgatója és Such György, a Magyar Jégkorong Szövetség elnöke csütörtök délután az Erste székházában tartott sajtótájékoztatón.
/ 2017.08.16. 11:30 |
Augusztusi meccsdömping
Elkezdődött a Visegrád Kupa, zajlanak a felkészülési mérkőzések és hamarosan startol az Erste Liga is, érdemes tehát sorba venni az előttünk álló hetek mérkőzéseit.
/ 2017.07.13. 11:59 |
SAJTÓKÖZLEMÉNY
Az ERSTE Bank lesz az első osztályú felnőtt férfi jégkorongbajnokság névadó szponzora.
/ 2017.07.12. 18:30 |
Köszönet a MOL-nak
/ 2017.06.30. 19:53 |
Kilenc csapatos lesz a liga, nem indul a Debrecen
Nem sikerült megoldást találni arra, hogy a Debrecen felnőtt férfi csapata el tudjon indulni a 2017/2018-as idényben. A június 30-án lejárt határidőig 9 csapat nevezett az MJSZ által kiírt férfi első osztályú felnőtt bajnokságba.














