U20: megváltozott keret kezdte meg a munkát

2016.08.22. 11:19 |

Két egymás elleni meccsel készül a juniorválogatott a szerdán kezdődő svédországi hatcsapatos tornára. Rich Chernomaz szövetségi kapitány már ma este kihirdeti az utazó keretet.

Sérülés, a játékosok iskolai vagy egyéb elfoglaltsága miatt minden pozícióban történt egy-két változás az előzetesen behívott játékoskerethez képest. A hat kapus, tizenhat hátvéd és huszonöt csatár két kilencvenperces játékkal készül az augusztus 24-28. között, Svédországban, Karlstadban megrendezésre kerülő nemzetközi tornára.

A délutáni edzőmeccset követően Rich Chernomaz és edzői stábja kijelöli az utazó keretet, amely holnap délben már repülőre ül, szerda este pedig már Norvégia ellen lép jégre.

A KERET

Kapusok (6): NAGY Péter (Debreceni HK), BORS Gergely (Fehérvár AV19), DOBOS Kristóf, GYŐRI Boldizsár (MAC Budapest), KISS Bence (DVTK Jegesmedvék), GARBACZ Máté (UTE),

Hátvédek (16): BÁN Károly (KMH Budapest), BUKOR Rajmund, Kováts Máté, OROSZI Álmos (Vasas SC), ERDÉLY Botond, IMRE Patrik, SZABÓ Bence, SZABÓ Dávid, TAKÁCS Bence (Fehérvár AV19), BOROS Dániel László, FEJES Nándor, SARCIA Antonino, TÓTH Gergely (MAC Budapest), BERNÁTH Milán, LACZKÓ Ákos (DVTK Jegesmedvék), VILLÁS Bálint (Ogden Mustangs, WSHL)

Csatárok (25): JANCSÓ Dávid Zsolt, MOLNÁR Dávid (Debreceni HK), ERDEI Zoltán, GYURGYEV Miklós, HORVÁTH Richárd, KISS Patrik, NAGY Ákos, PÉTER Andor, TÓTH Renátó, VIZI Dániel (Fehérvári AV19), NAGY Zoltán (KeuPA, FIN), TÖRÖK Viktor (Landshut, GER), GÁSPÁR Máté (Linz, AUT), KREISZ Brúnó, MAJOROSS Barnabás, SZIGETI Ákos (MAC Budapest), SÁGI Martin (DVTK Jegesmedvék), HORVÁTH Bálint (Rögle, SWE), CSIKI Attila, MÁRKUS Balázs, SURÁNYI Zsolt, SZÉKELY-MÁDAI Gergő, SZLÉPKA Armand, VARGA Tamás (Vasas), SZABAD Kevin (Vienna Capitals, AUT)