U20-as bajnokság: magabiztos debreceni siker a középszakasz nyitányán

2018.02.01. 19:38 |
Elrajtolt az U20-as bajnokság középszakasza is, eddig három mérkőzést játszottak le az érintett csapatok.

DVTK Jegesmedvék–DHK 0-9

Az U20-as bajnokság középszakasza a DVTK és a DHK találkozójával kezdődött, amelyen az alapszakasz negyedik debreceniek magabiztos, 9-0-s győzelemmel vitték haza a három pontot Miskolcról.

Pesterzsébet–UTE 0-2

Az UTE szoros meccsen nyert a Pesterzsébet ellen. A lilák a 16. percben szerezték meg a vezetést, majd az 57. percben beállították a 2-0-s végeredményt.

KMH–DVTK Jegesmedvék 8-6

Nagyon bekezdett a KMH a DVTK ellen, miután már a meccs 53. másodpercében 2-0-ra vezetett. A miskolciak gyorsan ébredtek, így a 7. percben már 2-2 volt az állás. A budapestiek a második harmadban újra kétgólos előnyre tettek szert, de a DVTK a nyomukban maradt, az utolsó játékrész 5-4-ről indult. A KMH a szünet után megint növelte az előnyét, az 52. percben azonban már 6-6 állt az eredményjelzőn. De még mielőtt hosszabbításba torkollott volna a találkozó, a KMH az 59. percben kettős, a 60. percben szimpla emberelőnyben volt eredményes, így végül 8-6-ra nyert. Horváth Bálint Dominik 3+1-el, Szécsi Patrik 2+4-el vette ki a részét a győzelemből.

A következő mérkőzést kedden játssza a Pesterzsébet és a KMH.

Az alapszakasz-győztes Ifj. Ocskay Gábor JA és a második Vasas már biztosította helyét az elődöntőben, az EBYSL-rájátszásba jutott MAC Budapest automatikus résztvevője a hazai bajnokság rájátszásának is.

A korábbi eredmények és a további mérkőzések ITT elérhetők.