U18-as bajnokság: döntős az Ifj. Ocskay Gábor JA

2017.03.01. 15:54 |
Az Ifj. Ocskay Gábor JA két meccs alatt bekerült az U18-as bajnokság döntőjébe - írja a jégkorongblog.hu
Ahogy arról a szakportál beszámolt a fehérváriak az első meccsen 7-3-ra múlták felül a Csíkszeredát. A keddi, második összecsapáson a 24. percben szerezte meg a vezetést Kiss Dávid együttese, de három perc múlva egyenlítettek a csíkiak. Az eredmény a 45. percig nem változott, ekkor Madácsi Benedek juttatta ismét előnyhöz a Fehérvárt. Ez után sorra jöttek a gólok, de csak fehérvári oldalon, a vége 5-1 lett.

Az alapszakaszgyőztes Ifj. Ocskay Gábor JA 2-0-s összesítéssel jutott a döntőbe, s várja ellenfelét. A másik elődöntően a MAC 1-0-ra vezet az UTE ellen, a két csapat csütörtökön játssza a második találkozóját.