U18-as bajnokság: az Ifj. Ocskay Gábor JA és a MAC Budapest nyerte az elődöntő első meccsét

2019.03.12. 12:15 |
Hétfőn lejátszották az U18-as bajnokság elődöntőjének első mérkőzéseit, amely után az Ifj. Ocskay Gábor JA és a MAC Budapest várja előnnyel a folytatást.

Ifj. Ocskay Gábor JA–DVTK Jegesmedvék 5–0

Az Ifj. Ocskay Gábor JA hazai jégen már az első harmad után 3–0-ra vezetett a DVTK Jegesmedvék ellen, a második harmadban pedig további két góllal növelte az előnyét. Az utolsó harmadban nem esett találat, így a végeredmény 5–0 lett.

A mérkőzésen Ambrus Gergő és Németh Kristóf is három pontot szerzett, míg a két kapus, Pesti József és Usnik Val is shutouttal zárt.

MAC Budapest–Debreceni Hoki Klub 5–1

A MAC és a Debrecen mérkőzésén az első harmadban előbbi szerezte meg a vezetést, a vendégek azonban a második harmadban egyenlítettek. Az utolsó 20 perc a budapestieké volt, zsinórban 4 gólt lőve 5–1-re nyerték a párharc első mérkőzését.

A MAC-ból Schlekmann Márk és Mayer Martin egyaránt 2 ponttal zárt, Farkas Roland 96.3 százalékkal védett.

A két nyert meccsig tartó párharcok második mérkőzését csütörtökön játsszák a felek.

Az U18-as bajnokság eddigi eredményei és a soron következő mérkőzések ITT megtekinthetők.