Pozsonyi tornán a női válogatott

2024.02.02. 09:00 |

A 24 fős keretbe három újonc került be.

A februári nemzetközi héten a női válogatott pozsonyi tornán vesz részt. Hétfőn és kedden még Mátyásföldön edz a csapat, majd szerdán utazik el Szlovákiába. A viadalon a szintén a divízió 1/A-ban szereplő francia és norvég válogatott, valamint az egy osztállyal lejjebb érdekelt Szlovákia lesz az ellenfél.

Pat Cortina szövetségi kapitány együttese 24 fős kerettel készül. Közülük hárman, Milibák Helga, Fehér Nikolett és Imets Mercédesz nem volt még válogatott, mindannyian ott voltak az U18-as vb-harmadik együttesben.

A program

Február 8., 14.00 Franciaország-Magyarország
Február 9., 14.00 Magyarország-Norvégia
Február 10., 14.00 Szlovákia-Magyarország