Pénzügyi munkatársat keres a Magyar Jégkorong Szövetség

2021.12.01. 10:42 |

A Magyar Jégkorong Szövetség munkatársat keres pénzügyi munkatárs munkakörbe.

A jégkorong a világ egyik leggyorsabb és leglátványosabb csapatsportja, melynek hazai népszerűsége húsz éve töretlenül növekszik, és kedveltsége egyre fokozódik globálisan. A Magyar Jégkorong Szövetség a sportág hazai csúcsszervezeteként, több mint 100 tagszervezettel rendelkezik, évente 4000 mérkőzést bonyolít, miközben a jégkorongban 9000 igazolt sportoló versenyez. Mind a magyar női-, mind a férfi válogatott is a világelithez tartozik.

A Magyar Jégkorong Szövetség munkatársat keres pénzügyi munkatárs munkakörbe.

Az alábbi feladatok várnak rád:
• Beérkező TAO, EMMI támogatást érintő számlák iktatása sERPA vállalatirányítási rendszerbe, és a hozzájuk tartozó bizonylatok meglétének ellenőrzése, tartalmi- és formai szempontból
• Beérkező TAO, EMMI támogatást érintő számlák könyvelésre, elszámolásra történő előkészítése
• Uniós támogatás kezelése, számlák iktatása, elszámolás előkészítése
• Napi kapcsolattartás, egyeztetés csapatvezetőkkel, rendezvényszervezéssel, az elfogadott pályázathoz tartozó feltételek betartatása (keret, benchmark)
• Könyvelői munka aktív támogatása
• Éves leltár készítése a Pénzügyi és a HR osztályon
• Éves zárási feladatokban, könyvvizsgálatban való részvétel
• Kimenő számlák kiállítása

Elvárásaink:
• Min. középfokú pénzügyi- vagy számviteli szakirányú végzettség
• 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat pénzügy és/vagy könyvelés
• Felhasználó szintű MS Office ismeretek, kiemelten Excel

Előnyt jelent:
• TAO és különböző állami támogatások elszámolásának ismerete
• sERPA integrált vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Téged keresünk, ha:
• Precíz, proaktív, önálló, nyitott és a munkád iránt elkötelezett személyiség vagy
• Kapcsolatteremtő és problémamegoldó képességed magasszintű
• Mind az írásos, mind a szóbeli kommunikációs készséged kitűnő
• Képes vagy az önálló munkavégzésre és a csapatmunkára egyaránt

A kiválasztásnál előnyt jelent:
• A sporttal kapcsolatos vagy sportszervezetnél, sportlétesítménynél pénzügy/számvitel/könyvelés területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• Folyamatos, kihívásokkal teli, változatos, önállósággal járó felelősségteljes munkakör
• Fiatal, kreatív, dinamikus, a sport iránt elkötelezett csapat

Munkavégzés helye:
• 1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.

Egyéb:
• Teljes munkaidős foglalkoztatás;
• Home office-ban történő munkavégzési lehetőség

Kezdés:
• Azonnal

Jelentkezés módja: magyar nyelvű önéletrajzodat, valamint motivációs leveledet a bérigény megjelölésével a hr@icehockey.hu e-mail címre várjuk, a tárgyban jelezve „jelentkezés pénzügyi munkatárs munkakörre”.