Füsseni tornán a női U18-asok

2023.08.18. 09:00 |

Két meccset játszik Bedő Botond szövetségi edző csapata.

Hétfőtől Mátyásföldön készül a női U18-as válogatott. Napi két edzés után, szerdán délután szűkíti a 30 fős keretet a szakmai stáb. A csapat csütörtökön utazik a németországi Füssenbe, ahol pénteken először a házigazdával, majd szombaton az olaszokkal játszik felkészülési meccset.

A női ifjúsági együttesnek ez lesz az első megméretése a szezonban, amelynek fő eseménye a januári divízió 1/A vb.

A keret

Kapusok: Csapó Dominika (IOGJA, Csordás Csenge (KASI USE), Milibák Helga (BJA)

Hátvédek: Chlepkó Zsófia (BJA), Csermák Zoé (DVTK), Hajdú Lili (BJA), Haraszt Lorina (IOGJA), Károlyi Lili (HKB), Kornyilov Anna (BJA), Paska Veronika (Vasas), Szabó Bonita (Dornbirn, osztrák), Vajda Virág (HKB), Vass Szonja (BJA)

Csatárok: Bán Zsuzsanna (HKB), Bátyi Boróka (Angels), Bereczki Blanka (BJA), Fehér Nikolett (HKB), Gergely Dalma (BJA), Hiezl Réka (Vasas), Horváth Maja (BJA), Imets Mercédesz (BJA), Kárpáti Karina (MAC Budapest), Kiss Milla (Veszprémi Jéglovagok), Kovács-Ferencz Lorin (HTI, kanadai), Pásztor Flóra Hanga (BJA), Polónyi Petra (OHA, kanadai), Rozsnaky Lara (MAC Budapest), Simon Bíborka (MAC Budapest), Szűcs Daniella (KSI), Weiler Krisztina (MAC Budapest)