Mirko Djumic a második DVTK-s szezonjára készülhet

2026.06.24. 09:55 |

A miskolciak szerződést hosszabbítottak a szezon közben érkezett csatárral.

A DVTK Jegesmedvék megegyezett a közös folytatásról Mirko Djumiccsal. A szerb válogatott játékos a 2025/2026-os szezon közben érkezett Dunaújvárosból Misolcra, ahol 16 alapszkasz-mérkőzésen tíz gólt lőtt és két gólpasszt osztott ki, a negyeddöntő hét meccsén 1+3 pontot gyűjtött, míg az elődöntőben öt találkozón egy gólpasszt jegyzett. A csatár a klubhonlapon kiemelte: "A szezon legemlékezetesebb része egyértelműen a csapaton belüli hangulat volt. Voltak jobb és nehezebb időszakaink is, de a csapat egységes maradt egészen a végéig, és ezt különösen fontosnak tartom kiemelni."

Djumic a miskolciak tizenegyedik ismert játékosa Praták Dávid, Vokla Roland, Tóth Gergő, Tóth Balázs, Szirányi Bence, Kinloch Varga Noah, Lövei Dávid, Szalay Boldizsár, Csíki Hunor és Jason Pineo után.

WEBSHOP

Sportmerchandise

Gyerehokizni

Erste Liga TV