Jelölés a Kéri Rudolf-emlékdíjra

2022.04.05. 19:30 |

A Magyar Jégkorong Szövetség felhívja a tagszervezeteit, hogy állítsanak jelöltet a Kéri Rudolf-emlékdíjra. A határidő 2022. április 24., vasárnap éjfél.

A Magyar Jégkorong Szövetség (MJSZ) 2019 óta évente átadja az Alba Volán és a magyar válogatott egykori legendás felszerelésmenedzseréről, a 2018-ban elhunyt Kéri Rudolfról elnevezett díjat.

Az MJSZ felhívja tagszervezeteit, hogy állítsanak jelöltet a 2021/22. évi Kéri Rudolf-emlékdíjra. Az MJSZ ezzel kívánja elismerni annak a személynek a kimagasló, példamutató tevékenységét, aki bár nem sportszakember, de munkája szervesen hozzátartozik egy jégkorong egyesület mindennapjaihoz.

Az alábbi személyek jelölhetők, tagszervezetenként egy jelölt állítható:

• a csapat körül (felszerelésmenedzser, gyúró, technikai vezető)
  • a jégpálya körül (rolbás, jégmester, adminisztratív munkatárs)
  • az egyesület körül (helyi zsűri tagja, „szülői munkaközösség” vezetője).

A jelölés formai követelménye: A4 méretet nem meghaladó, elektronikus formában küldött levél a jelölt bemutatásával, tevékenységének, pályájának rövid ismertetésével.

Beadási határidő: 2022. április 24., vasárnap éjfél.

Cím: info@icehockey.hu, levél tárgya: jelölés Kéri Rudolf-emlékdíjra.

A győztest e-mailben értesítjük, a díjat a Magyar Jégkorong Szövetség a szezon végén adja át.

Budapest, 2022. 04. 05.

Sipos Levente