Jégpályák Éjszakája 2022 - pályázatot hirdet az MJSZ - JELENTKEZÉS MEGHOSSZABBÍTVA!

2021.12.08. 20:00 |

A Magyar Jégkorong Szövetség 2022-ben hatodik alkalommal szervezi meg a Jégpályák Éjszakáját, melyre várjuk a helyszínek jelentkezését december 22-ig, szerdáig!

A Magyar Jégkorong Szövetség 2016-ban döntött úgy, hogy a nagysikerű Múzeumok Éjszakájához és a Strandok Éjszakájához hasonlóan országos rendezvényt indít, melyen mindenki korcsolyát húzhat. A VI. Jégpályák Éjszakája 2021-ben a koronavírus-járvány miatt elmaradt, melyet terveink szerint 2022. január 22-én tartunk meg újra.

Az MJSZ ezúttal két kategóriában várja a pályázatokat a részvételre. Kérjük, hogy a jégpályák 2021. december 22-ig a regisztracio@icehockey.hu címen jelentkezzenek a tárgymezőben a "Jégpályák Éjszakája jelentkezés" tárgy feltüntetésével, a lenti linken elérhető excel táblázat kitöltésével. További információ szintén a regisztracio@icehockey.hu email címen kérhető.

Jégpályák Éjszakája 2022 pályázati felhívás
Jégpályák Éjszakája 2022 jelentkezés