Jégmesteri és Jégfelújító gép kezelői tanfolyamot hirdet az MJSZ

2022.02.18. 15:21 |

A Magyar Jégkorong Szövetség idén tavasszal ismételten meghirdeti a jégpályák szakszerű és hatékony működéséhez szükséges szakemberek képzését. A tanfolyamnak az Óbudai Gepárd Jégcsarnok ad otthont májusban.

A kétnapos, illetve háromnapos tanfolyam végén vizsgát tesznek a résztvevők, sikeres vizsga esetén pedig megkapják a szövetségi tanúsítványt, amely szakmai végzettségnek számít. A képzések minimum létszáma: 20-20 fő - amennyiben a jelentkezők száma nem éri el képzésenként a 20 főt, abban az esetben az a tanfolyam nem indul el. A jégmesteri tanfolyamra a jelentkezők száma maximum 30 fő, a jégfelújító gépkezelői tanfolyamra a jelentkezők száma pedig maximum 25 fő.

Amennyiben a jelentkező nem rendelkezik védettségi igazolvánnyal, abban az esetben 48 órán belüli negatív PCR teszt bemutatása szükséges a tanfolyam megkezdése előtt. A védettségi igazolványok meglétéről a jelentkezésben kell nyilatkozni, illetve a védettségi igazolvány meglétét a helyszínen bemutatással ellenőrizzük.

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet 2022. március 10-ig a keresztes.donat@icehockey.hu e-mail címen, a képzési díj befizetésének egyidejű igazolása mellett.

Kérjük, hogy a jelentkezésnél szíveskedjenek feltüntetni a számlázáshoz szükséges adatokat (pontos név, székhely, adószám/adóazonosítójel, és tanfolyamon résztvevők nevei). A tanfolyamok díját átutalással kérjük megfizetni. A jelentkezést követően a Magyar Jégkorong Szövetség a jelentkezők számára díjbekérőt állít ki, melyet a kézhezvételtől számított 5 napon belül kell kiegyenlíteni a dokumentumon megadott bankszámlaszámon. A tanfolyamon való részvétel feltétele a díjbekérőn szereplő összeg megfizetése az MJSZ részére.

A képzésekre kérjük, hogy meleg ruhát hozzanak magukkal a jelentkezők.

További részletek IDE KATTINTVA érhetők el.