Ismét lesz csapatvezetői és felszerelés-menedzseri képzés

2019.07.04. 10:00 |

A tavalyi évhez hasonlóan a Magyar Jégkorong Szövetség ismét általános csapatvezetői és felszerelés-menedzseri képzést tart. Idén két alkalommal, nyáron és ősszel lehet majd részt venni a tanfolyamon.

A képzés elméleti és gyakorlati részből áll és a Nemzetközi Szövetség (IIHF) útmutatásai alapján zajlik. A résztvevők betekintést nyerhetnek a válogatott programok alatt zajló szakmai munkába is.

A képzés elvégzése feltétele a TAO-pályázatok során a csapatvezetői és a  felszerelés-menedzseri pozíciók betöltésének.

A jelentkezés feltétele a betöltött 18. életév és a részvételi díj befizetése.

2019-ben két alkalommal lehet részt venni képzésen.

Első alkalommal nyáron, ekkor az elméleti képzés 2019. július 23-án, a gyakorlati oktatás július 25-én vagy 26-án (1 nap, választható) lesz.

Az őszi tanfolyam elméleti része 2019. október 5-én, a gyakorlati az őszi U14-, U15-, U16-válogatott Campeken (időpont később).

A nyári képzés jelentkezési határideje: 2019. július 12

Az őszi képzés jelentkezési határideje: 2019. szeptember 30.

Jelentkezni mindkét esetben Végh Boldizsárnál a vegh.boldizsar@icehockey.hu címen lehet.

Gyerehokizni

Válogatott termékek