Ismét indul csapatvezetői és felszerelés-menedzseri képzés

2021.04.26. 11:30 |

A jelenlegi járványhelyzet miatt a Magyar Jégkorong Szövetség rendhagyó módon szervezi meg az általános csapatvezetői és felszerelés-menedzseri képzéseket. A tavaszi tanfolyam jelentkezési határideje: 2021. április 30.

Mindkét képzés elméleti és gyakorlati részből áll és a Nemzetközi Szövetség (IIHF) útmutatásai alapján zajlik. A résztvevők betekintést nyerhetnek a válogatott programok alatt zajló szakmai munkába is.

A képzések elvégzése feltétele a TAO-pályázatok során a csapatvezetői és a felszerelés-menedzseri pozíciók betöltésének.

A jelentkezés feltétele a betöltött 18. életév és az előzetes feladat megoldásának elküldése.

2021. tavaszán a járványhelyzet miatt rendhagyó módon kerülnek megszervezésre a képzések, az elméleti oktatások lebonyolításáról a jelentkezők számának függvényében döntenek a szervezők.

A tavaszi tanfolyamok gyakorlati részei az utánpótlás válogatott programokon valósulnak meg, amint azt a járványhelyzet lehetővé teszi (legkorábban május második felétől).

A képzés jelentkezési határideje: 2021. április 30.,16:00

A következő képzés 2021. őszén lesz, ekkor már remélhetőleg a korábban megszokott, személyes jelenléttel járó módon.

Az előzetes feladat és a jelentkezés további részletei itt érhetőek el.