Július 12-én, vasárnap Szombathelyen az újjáalakult férfi csapat az osztrákokkal játszik két meccset.
A sikeresen lezárult BAUER Inline Bajnokság után sincs vége a szezonnak a szakágban: közel egy évtizedes szünet után játszik újra mérkőzést a magyar férfi inline-válogatott. A mieink ellenfele Ausztria lesz Szombathelyen. A csapatok két találkozón is összemérik erejüket, a meccsek kétszer húsz percesek lesznek.
A keretbe ott van az évek óta a francia inline ligában szereplő Jancsó Dávid, valamint Fekete Alex és Farkas Lőrinc, továbbá a szintén a szakágat Franciaországban magas szinten űző Szöllősi Csaba. A válogatottban rajtuk kívül ott lesz a friss hazai bajnok Gyíkok, valamint az ezüstérmes MAC Polipok több játékosa. A csapatot edzőként Fekecs Norbert irányítja, aki maga is játszik majd.
A Szombathelyi Jégcsarnokba a belépés ingyes, de a meccseket az MJSZ.tv oldalon is lehet nézni.
KERET
Kapusok: Farkas Lőrinc (Prédateurs de Vierzon), Hegedüs Levente (FEHA19 / Gyíkok),
Mezőnyjátékosok: Ekker Áron (IOGJA / Ajkai Óriások), Fekecs Norbert (HKB / Rokko), Fekete Alex (Prédateurs de Vierzon), Jancsó Dávid (Prédateurs de Vierzon), Lobenwein Bálint (Anchorage Wolverines / MAC Polipok), Mayer Marcell (FEHA19 / MAC Polipok), Nádor Kristóf (FEHA19 / Gyíkok), Pozsár Márk (Dunaújváros), Szécsi Patrik (Dunaújváros / Rokko), Szöllősi Csaba (Alchimistes de Bourges / Gyíkok), Szöllősi Mátyás (FEHA19 / Gyíkok)






