Dr. Kolbenheyer Zsuzsanna, a Magyar Jégkorong Szövetség elnöke pályázik a nemzetközi szövetség (IIHF) egyik regionális alelnöki posztjára, valamint arra, hogy tag maradjon a Tanácsban is.
A jelöltekről az október 2-i, tenerifei kongresszuson döntenek.
Kolbenheyer Zsuzsanna 2012-ben került be az IIHF Tanácsába, és azóta kétszer is újraválasztották.
Az IIHF azt is közölte az elnöki posztra nyolcan jelentkeztek, közülük kerül ki a leköszönő Luc Tardif utódja: a dán Henrik Bach Nielsen, a cseh Petr Briza, a fehérorosz Szergej Goncsarov, a spanyol Frank Gonzalez, a grúz Zakaria Hecsuasvili, a kirgiz Ajvaz Omorkanov, a szlovén Matjaz Rakovec és a német Franz Reindl.
(Fotó: IIHF/HHOF)






