Folyamatosan zajlik a versenybírósági rendszer helyreállítása

2022.01.05. 16:00 |

Tisztelt Érdeklődők!

A Magyar Jégkorong Szövetség versenybírósági rendszerét működtető szolgáltatót ért vírustámadás következményeként az adatbázisunk komoly károkat szenvedett, melynek helyreállításán jelenleg is dolgozunk. A honlapon elérhető mérkőzések, azok helyszínei, dátumai és kezdési időpontjai teljes mértékben megbízhatóak, a tabellák, a csapatok játékosaira és az egyéni statisztikákra vonatkozó információk azonban még rengeteg pontatlanságot tartalmaznak, amelyek javítását folyamatosan végezzük. Kérjük, hogy mindaddig, amíg jelen figyelemfelhívás látható, addig a statisztikákat szíveskedjenek fenntartásokkal kezelni.

Türelmüket és megértésüket ezúton is köszönjük!

MJSZ