„Felfrissítjük az U8-U10 ügyintézését”

2016.07.06. 18:19 |

Fodor János személyében új koordinátora van a Magyar Jégkorong Szövetség U8-U10-es szakágának. A pozícióban a szintén jászberényi Antal Szilviát váltja.

„Mivel Szilvinek sok minden volt már a teendői körében így ezt le szerette volna adni, és mivel végigdolgoztunk egy szezont együtt, így rám gondolt. Én pedig örömmel elfogadtam a felajánlást, miután a szövetségnél is igent mondtak, mivel nagyon szeretek a gyerekekkel, és körülöttük dolgozni” – mondta Fodor János arra a kérdésünkre, hogyan vált az MJSZ munkatársává.

„Tavaly, a 2015/16-os szezon elején keresett meg Szilvi azzal a kéréssel, hogy elvállalnám-e a Jászberényi Fókák arculattervezését, weblap menedzselését, tartalomfeltöltését, a csapat körüli médiás dolgok felügyeletét, elkészítését. Természetesen, mivel régóta vonz a jég, nem tudtam nemet mondani. Később, november tájékán, mint LTP segédedző is debütáltam a gyerekeknél. Minél jobban közeledtünk a szezon vége felé, annál jobban közelítettem az MJSZ felé, köszönhetően annak is, hogy a Jászberényi Versenybíróság élére engem neveztek ki. Egyre több lett a feladat a szakosztályon belül és kívül is, ami természetesen nagyon tetszett, így egyértelműen igen volt a válaszom, amikor Szilvi rákérdezett, hogy elvállalom-e az U8-U10 koordinációt.”

Fodor Jánost megkérdeztük arról is, milyen feladatokkal és tervekkel néz a 2016/2017-es szezon elé.

„Ebben a szezonban megpróbáljuk felfrissíteni az ügyintézés menetét kihasználva napjaink technikai lehetőségeit. Létrehoztunk egy új honlapot, mely az MJSZ berkein belül üzemel, ezen keresztül lehet leadni majd a nevezéseket a tornákra mind az U8, mind pedig az U10-es korosztályoknak. Könnyebben feldolgozhatóak lesznek az adatok, értem én ez alatt azt, hogy átlátható lesz, melyik egyesület mikor, milyen csoportba küldte be a nevezését. Jelenleg ez a legfontosabb, hogy egy minél átláthatóbb, kezelhetőbb rendszert tudjunk létrehozni, amit mindenki szívesen használ a szezon elejétől kezdve.”