EXIM Magyar Kupa Final Four: szurkoljatok egy szelfivel kedvenc csapatotoknak!

2022.01.19. 20:30 |

Az EXIM Magyar Kupa négyes döntője alkalmából ismét elérhetővé válik a ‘Seyu - Együtt a győzelemért!’ szolgáltatása, amelynek köszönhetően virtuálisan is támogathatjátok kedvenc csapatotokat a kupahétvégén.

Az EXIM Magyar Kupa Final Four keretében négy kiemelkedő csapat mérkőzik meg egymással a győzelemért ezen a hétvégén. A minél izgalmasabb szurkolói élmény biztosítása érdekében a Magyar Jégkorong Szövetség újra elérhetővé teszi a már a Sárközy Tamás Emléktornán is sokaknak örömet szerző ‘Seyu - Együtt a győzelemért!’ szolgáltatását.

A magyar fejlesztésű innovatív képküldő szolgáltatással a szurkolók kedvenc csapatukra szabott, motiváló üzenetekkel ellátott szelfiket tudnak küldeni az EXIM Magyar Kupa Final Four mérkőzéseire. A szurkolói szelfik az esemény ideje alatt a székesfehérvári Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok óriáskijelzőjén jelennek meg, így mindenki megmutathatja virtuálisan is, hogy melyik csapatnak drukkol - akár otthonról, akár a helyszíni lelátókról.

Hogyan lehet szurkolói képet küldeni?
1. Kattints az alábbi linkre: https://bit.ly/HockeyHungary_selfies (Élvezd a szurkolás élményét Chrome/Safari böngészőben vagy töltsd le a Seyu appot!)
2. Jelentkezz be!
3. Válaszd ki az aktuális mérkőzést!
4. Készíts egy fotót, adj hozzá egy szurkolói üzenetet, majd küldd el a képet!

A képküldéshez fontos, hogy a képernyő elforgatás be legyen kapcsolva!

A fotó elkészítése után, a jóváhagyást követően a kép az esemény nevével és a kiválasztott csapat színeivel ellátott keretet kap, amelyen megjelenik a hozzáadott szurkolói üzenet is. Az így létrehozott kép kikerülhet a jégcsarnok óriáskivetítőjére, így akár maguk a játékosok is találkozhatnak a beküldött képekkel.
A szurkolói képek könnyedén megoszthatók a közösségi média felületeken is. A Seyu és a szövetség az esemény után a szurkolói képeket egy albumban közzéteszi, hogy a szurkolók büszkén osszák meg a kupadöntőn szerzett örömeiket közösségi hálójukkal.

Kövesd a Seyu és a Magyar Jégkorong Szövetség Facebook oldalát, hogy időben értesülj a fotógyűjteményekről.

Biztasd Te is egy szurkolói fotóval a kedvenc csapatodat! Szelfizésre fel!