Díjazták a Jégpályák éjszakája rendezvényt

2022.10.21. 17:35 |

Ezüst minősítést nyert az MJSZ és az Allianz közös rendezvénye, a Jégpályák éjszakája a Magyar Marketing Szövetség Sportmarketing tagozatának kiemelt pályázatán, a Legjobb sportszponzoráció témájában. A díjat a Sportforum Hungary 2022 konferencián adták át.

A pályázaton indulni olyan közös marketingtevékenység, együttműködés, aktivitás bemutatásával lehetett, ami egyéni sportoló, csapat, esport, egyesület vagy szövetség támogatásán keresztül a szponzoráló cég vagy annak brandje és a támogatott sportoló/csapat hírnevének javítását szolgálta.

A Jégpályák éjszakájával az elsődleges cél egy olyan kampány és eseménysorozat volt, ami a fiatalok körében népszerű lehet. Ebben az MJSZ és az Allianz céljai közösek voltak: közelebb hozni a jégkoronghoz és a céghez az embereket, kiemelten a fiatalokat, illetve az eseményen keresztül erősíteni a kötődést a sportághoz.

Az esemény központi helyszíne a Városligeti Műjégpálya volt, de összesen 56 magyarországi és 2 erdélyi jégpályán zajlottak programok, az eseményen országosan több, mint 22 ezer ember húzott korcsolyát.

Szintén ezüst minősítéssel díjazták a Hydro Fehérvár AV19 csapatának CSR aktivitását.