CHL: Továbbra is veretlen a Linköping

2016.08.29. 11:32 |

A francia GAP elleni győzelmet követően nehezebb ellenféllel találkozott Galló Vilmos együttese, a finn Jyvaskyla fölött aratta második győzelmét a Linköping.

Második találkozóját is idegenben játszotta a svéd Linköping a Champions Hockey League-ben. A svéd csapat negyedik sorában szerepet kapó, mindössze húsz éves csatárunk pontot ugyan nem jegyzett, de együttesével kipipálhatott egy újabb győzelmet. A finn JYP Jyvaskylat 4-1 arányban múlta felül a Linköping.

„A meccs elején érződött a repülőút, de tíz perc után át tudtuk venni az irányítást. Elég fáradtnak, lassúnak éreztem magam, de azért sikerült egy-két helyzetet kialakítani” – nyilatkozta honlapunknak Galló Vilmos.

A Linköping szeptember 2-án játssza következő CHL-meccsét, akkor hazai pályán fogadja a JYP Jyvaskyla csapatát, egy győzelem pedig biztosítaná a részvételt az egyenes kieséses szakaszban.