Az MJSZ Sportigazgatói pályázatot hirdet

2016.06.15. 15:38 |

A Magyar Jégkorong Szövetség pályázatot hirdet az MJSZ SPORTIGAZGATÓI pozíciójának betöltésére.

A Magyar Jégkorong Szövetség leendő sportigazgatójának feladata az MJSZ sportszakmai irányítása, együttműködés az MJSZ sportági szakmai vezetőivel, a szövetségi kapitányokkal, az egyesületek sportszakmai vezetőivel. A sportigazgató feladata továbbá az MJSZ  utánpótlás képzési programjának kialakítása és működtetése, valamint a felnőtt és utánpótlás bajnokságok felügyelete, válogatott csapatok programjainak koordinálása.

A Sporttörvény 22. §-ának (1)-(2) bekezdéseiben a sportági szakszövetségek részére előírt alapvető feladatok végrehajtásának szakmai koordinálása és ellenőrzése, így különösen:

- részt vesz az MJSZ stratégiai programjának elkészítésében,

- végrehajtatja az Elnökség által jóváhagyott stratégiai programot,

- folyamatosan ellenőrzi és értékeli a munkaterv és pénzügyi terv megvalósítását,

- meghatározza a felnőtt és utánpótlás válogatottak szakmai irányelveit,

- szakmai felügyeletet gyakorol az utánpótlás és felnőtt válogatottak felett,

- javaslatot tesz a válogatottak vezető edzőinek és stábtagjainak személyére,

- felügyeli az egyes szabályzatok megfelelőségét és magas minőségét (Versenyszabályzat, Átigazolási szabályzat stb.)

A sportigazgatói pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

• felsőfokú végzettség,
  • jégkorongos múlt (játékos vagy sportvezetői),
  • vezetői tapasztalat,
  • legalább egy világnyelv - angol, német, francia, orosz - tárgyalási szintű ismerete,
  • büntetlen előélet.

Érvényes pályázathoz az alábbi dokumentumok benyújtása szükséges:

• fényképes szakmai önéletrajz,
  • vezetői elképzelések (sportágspecifikus kibontás előnyt jelent),
  • szakmai referenciák elérhetőségei (telefon, e-mail),
  • fizetési igény megjelölése.

A pályázat beadásának határideje: 2016. június 26. 24:00 óra

A pályázat beadásának módja: a pályázatokat kizárólag elektronikus úton, pdf formátumban kérjük megküldeni a sport@icehockey.hu  e-mail címre.

A pályázati kiírás feltételeinek mindenben megfelelő pályázókat szakmai bizottság hallgatja meg.

Az MJSZ sportigazgatói pozíciójának betöltése legkorábban 2016. július 15-től lehetséges.