Április végén lesz döntés az idei Skoda-táborról

2020.03.25. 12:07 |

A Magyar Jégkorong Szövetség tervei között idén is szerepel az immár hagyományos képességfejlesztő tábor, ám az új koronavírus-járvány miatt annak megrendezéséről és esetleges időpontjáról egyelőre nincs döntés.

A Magyar Jégkorong Szövetség 2020-ban is szeretné megrendezni hagyományos képességfejlesztő táborát, aminek részleteit általában márciusban szoktuk közzétenni.

Idén azonban a Magyarországot is sújtó járvány miatt a tábor megrendezése és időpontja bizonytalanná vált. Terveink szerint minderről április végén lesz döntés. Amennyiben az MJSZ a tábor megtartása mellett dönt, időben értesíti majd oldalán az érdeklődőket.

A táborban hagyományosan napi két jeges edzésen és elméleti oktatáson vesznek részt a jelentkezők külföldi és hazai edzők (a válogatott stábokban dolgozó szakemberek) vezetésével.