MJSZ

2022.06.21. |

A Magyar Jégkorong Szövetség munkatársat keres
 junior kommunikációs munkatárs
munkakörbe.

 Az alábbi feladatok várnak rád:

  • sajtóval való kapcsolattartás;
  • kapcsolattartás a nemzetközi szövetséggel és a hazai sportszervezetekkel;
  • beszerzések, alvállalkozó partnerekkel való kapcsolattartás;
  • social média felületek kezelésében való közreműködés;
  • szponzorokkal való kapcsolattartás, aktív részvétel a szponzori vállalások megvalósításában;
  • marketingkommunikációs kampányok tervezés és végrehajtása

 Elvárásaink:

  • felsőfokú, kommunikáció szakirányú végzettség;
  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • magasszintű szintű MS Office ismeretek

  Téged keresünk, ha:

  • precíz, proaktív, önálló, nyitott és a munkád iránt elkötelezett személyiség vagy;
  • kapcsolatteremtő és problémamegoldó képességed kiemelkedő;
  • kommunikációs- és szervezőkészséged kitűnő;
  • képes vagy az önálló munkavégzésre és a csapatmunkára egyaránt

 A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • a sporttal kapcsolatos vagy sportszervezetnél, sportlétesítménynél kommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány

  Amit kínálunk:

  • folyamatos, kihívásokkal teli, változatos, önállósággal járó felelősségteljes munkakör
  • fiatal, kreatív, dinamikus, a sport iránt elkötelezett csapat
  • folyamatos visszajelzések és szakmai mentoráció

 Munkavégzés helye:

  • 1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3., valamint alkalmanként sportesemények helyszíne, elsősorban Magyarország területén.

Egyéb:

  • teljes munkaidős foglalkoztatás

Kezdés:

  • azonnal

Magyar- és angol nyelvű önéletrajzodat, valamint motivációs leveledet a bérigény megjelölésével a hr@icehockey.hu e-mail címre várjuk, a tárgyban jelezve „jelentkezés kommunikációs munkatárs  munkakörre”.

Gyerehokizni

Válogatott termékek

Erste Liga TV