Január 7-én lesz az Allianz Jégpályák Éjszakája

2022.12.14. 10:00 |

Hetedik alkalommal tartják meg az országos rendezvényt. Már több jégpálya jelezte részvételét, de még van lehetőség csatlakozni az eseményhez.

A Magyar Jégkorong Szövetség 2016 óta szervezi meg a Jégpályák Éjszakáját.  A nagyszabású rendezvényen mindenki korcsolyát húzhat.

Idén január 22-én hatodik alkalommal tartották meg az eseményt, amely óriási érdeklődést váltott ki: országszerte és a határokon túl 58 jégpálya csatlakozott, és tízezrek korcsolyáztak egyszerre jó hangulatban, színes programok mellett.

A Magyar Jégkorong Szövetség a VII. Jégpályák Éjszakája eseménysorozatot a mostani szezonban 2023. január 7-re hirdeti meg. A rendezvény névadó támogatója ezúttal is az Allianz lesz.

Az esemény kiemelt helyszíne ezúttal is a budapesti Városligeti Műjégpálya lesz, de Győrben, Veszprémben és Miskolcon  is kiemelt programok várják majd a szórakozni vágyókat és a jeges sportok szerelmeseit.

Helyszín kategóriák

Az idei szezonban is két kategóriában lehet pályázni a részvételre:

Kiemelt helyszín:

Kiemelt helyszínként az alábbi feltételek biztosításával lehet pályázni:

• Korcsolyabérlési lehetőség
  • Kedvezményes korcsolyabérlés vagy kedvezményes belépőjegy biztosítása
  • Zene a korcsolyázás ideje alatt
  • Jégkorongkapura lövés biztosítása (nagy méretű jégkorongkapu, a kapura lövéshez ütő, korongok és megfelelő felület, amennyiben nem jégen zajlik az aktivitás)
  • Egyedi korcsolyázáshoz vagy jégkoronghoz köthető aktivitás, melyben verseny hirdethető

Standard helyszín:

Standard helyszínként az alábbi feltételek biztosításával lehet pályázni

• Zene a korcsolyázás ideje alatt
  • Kedvezményes korcsolyabérlés vagy belépőjegy biztosítása

Már országszerte több jégpálya jelezte részvételét, így 2023 első szombatján nagy jeges bulira van kilátás. A jégpályák még a regisztracio@icehockey.hu címen csatlakozhatnak a „Jégpályák Éjszakája jelentkezés” tárgy feltüntetésével.