Nem kell újrajátszani a DHK-Brassó mérkőzést

2017.02.22. 14:34 |

A Magyar Jégkorong Szövetség Elnöksége helyt ad a Debreceni HK fellebbezésének és megsemmisíti a VB90MOL_2016-2017 Versenybírósági Bizottsági határozatot, egyúttal jóváhagyja a mérkőzés pályán elért eredményét, amely 6:3 volt a Debreceni HK javára.

Korábban a Magyar Jégkorong Szövetség Versenybírósági Bizottsága a hozzá 2017. február 15-én beérkezett MOL 224 Debreceni HK-ASC Corona 2010 Brasov óvást, melyben a mérkőzés újrajátszását kérte, megvizsgálta és az alábbi döntést hozta:

"A Versenybírósági Bizottság az óvást helyben hagyja és a mérkőzés újrajátszását rendeli el. A mérkőzés új időpontja: 2017. február 21., kedd. Helyszín: Debrecen. A mérkőzés rendezési költségeit a Liga Játékvezetői Testülete téríti meg."

A Debrecen fellebbezést nyújtott be, az Elnökség pedig úgy döntött, hogy a mérkőzés újrajátszására nem kerül sor. A határozattal szemben nem élhetnek jogorvoslattal az érintettek.

A fentiek alapján a MOL224 mérkőzés hivatalos végeredménye 6:3 a Debreceni HK javára, ezzel a Debreceni HK - ASC Corona 2010 Brasov MOL Liga negyeddöntő párharc állása jelenleg 2:2