Jégpályák Éjszakája 2018-ban is

2018.01.13. 17:40 |

A Magyar Jégkorong Szövetség idén harmadik alkalommal szervezi meg a Jégpályák Éjszakáját, amelyhez számos helyszín csatlakozott.

A Magyar Jégkorong Szövetség 2016-ban döntött úgy, hogy a Múzeumok Éjszakájához hasonlóan országos rendezvényt indít, amelyen mindenki korcsolyát húzhat.

Idén január 20-án, szombaton tartják a Jégpályák Éjszakáját, országszerte több helyszínen. A pályák meghosszabbított nyitva tartással, egyedi akciókkal – sok helyen ingyenes belépéssel – és izgalmas programokkal várják az érdeklődőket. Az eseményben résztvevő jégpályákról és azok részletes programjairól a rendezvény Facebook-oldalán lehet folyamatosan frissülő információkat találni.

Az egyik helyszín a Városligeti Műjégpálya, ahol napközben a Magyar Jégkorong Napja alkalmából U8-as és U10-as tornát rendeznek, este 9 órától pedig a Rádió 1 műsorvezetői csapnak óriási bulit, Cooky és Newik áll a lemezjátszók mögé.

A Jégpályák Éjszakája a Családok Éve programsorozat egyik első állomása, ezért rendezvény egyik főtámogatója az Emberi Erőforrások Minisztériuma. A Családok évének jegyében a Magyar Jégkorong Szövetség is igyekszik mindenben a családosak kedvében járni az egész rendezvénysorozat során.