Program

2019.04.05. |

A férfi felnőtt válogatott 2018-2019-as programja

November 5. -november 11.:
EIHC-torna, Magyarország (ellenfelek: Kazahsztán, Dél-Korea,Olaszország)

November 7. szerda 16:00 Magyarország–Kazahsztán
November 7. szerda 19:30 Olaszország–Dél-Korea

November 8. csütörtök 19:30 Dél-Korea–Kazahsztán

November 9. péntek 16:00 Kazahsztán–Olaszország
November 9. péntek 19:30 Magyarország–Dél-Korea

November 10. szombat 16:00 Magyarország–Olaszország

December 10.- decmber 16.:

EIHC-torna, Norvégia (ellenfelek: Norvégia, Fehéroroszország, Franciaország)

Február 4.- február 10.:
EIHC-torna, Szlovénia (ellenfelek: Szlovénia, Olaszország, Fehéroroszország)

A felkészülési program:

április 5.    19:00 Magyarország–Svédország (Tüskecsarnok)
április 10. 18:30 Magyarország–Lengyelország (Miskolci Jégcsarnok)
április 12. 18:30 Magyarország–Lengyelország (Miskolci Jégcsarnok)
április 17. 19:00 Magyarország–Szlovénia (Tüskecsarnok)
április 20. Magyarország–Olaszország (Coventry - Skydome)
április 21. Magyarország–Nagy-Britannia (Milton Keynes- Planet Ice )

2019. április 29.-május 5.:

Divízió 1/A világbajnokság Kazahsztán, (Asztana) részvevők: Magyarország, Szlovénia,  Kazahsztán,  Litvánia,  Fehéroroszország és Dél-Korea 

A 2019-es asztanai divízió 1/A-s világbajnokság  mérkőzései (magyarországi idő szerint):

2019. április 29., hétfő, 8:30: Magyarország–Dél-Korea
2019. április 29., hétfő, 12:00: Litvánia–Fehéroroszország
2019. április 29., hétfő, 16:00: Szlovénia–Kazahsztán

2019. április 30., kedd, 12:00: Dél-Korea–Szlovénia
2019. április 30., kedd, 15:30: Fehéroroszország–Magyarország

2019. május 1., szerda, 12:30: Kazahsztán–Litvánia

2019. május 2., csütörtök, 8:30: Litvánia–Magyarország
2019. május 2., csütörtök, 12:00: Fehéroroszország–Szlovénia
2019. május 2., csütörtök, 15:30: Dél-Korea–Kazahsztán

2019. május 3., péntek, 15:30: Magyarország–Szlovénia

2019. május 4., szombat, 10:00: Dél-Korea–Litvánia
2019. május 4., szombat, 13:30: Kazahsztán–Fehéroroszország

2019. május 5., vasárnap, 8:30: Szlovénia–Litvánia
2019. május 5., vasárnap, 12:00: Fehéroroszország–Dél-Korea
2019. május 5., vasárnap, 15:30: Kazahsztán–Magyarország

U25 Program

2019. Február 23-24 Edzőtábor, Tüskecsarnok KERET PROGRAM
2019. Március 1 - Március 12 Téli Universiade - Krasnoyarsk (JPN, CZE, SVK, USA, RUS) PROGRAM


Gyerehokizni

Válogatott termékek