Program

2017.03.03. |

A férfi felnőtt válogatott 2016-2017-es programja

Október 31–november 2. Összetartás

November 1. kedd
17:00 MAGYARORSZÁG-Kanada

November 3-november 6.:
EIHC-torna, Magyarország (ellenfelek: Dánia, Lengyelország, Ausztria, Olaszország, Dél-Korea)

November 3. csütörtök
15:30 Ausztria-Olaszország
19:00 MAGYARORSZÁG-Lengyelország
November 4. péntek
15:30 Olaszország-Korea
19:00 Lengyelország-Dánia
November 5. szombat
16:30 Korea-Ausztria
20:00 Dánia-MAGYARORSZÁG
November 6. vasárnap
12:00  5. helyért
15:30  3. helyért
19:00  döntő

Február 6–12.:
EIHC-torna, Dél-Korea (ellenfelek: Dánia, Japán, Dél-Korea)

2017. február 9. csütörtök, 06:30 Magyarország-Japán
2017. február 10. péntek, 11:00 Korea-Magyarország
2017 február 11. szombat, 5:00 Dánia-Magyarország
(Az időpontok magyar időzóna szerint)

Április 3-18. világbajnoki-felkészülési mérkőzések
Budapest, Tüskecsarnok

2017. április 3. 19:00 Magyarország-Svédország
2017. április 7. 19:00 Magyarország-Finnország
2017. április 8. 18.00 Magyarország-Csehország (U25)
2017. április 9. 13.00 Magyarország-Csehország (U25)
2017. április 11. Szlovénia-Magyarország (Celje)
2017. április 18. 19:00 Magyarország-Szlovénia

Április 2228.:
Divízió 1/A világbajnokság (ellenfelek: Kazahsztán, Lengyelország, Ausztria, Dél-Korea, Ukrajna)

2017. április 22. szombat, 11:30 Ukrajna-Magyarország
2017. április 24. hétfő, 18:30 Magyarország-Ausztria
2017. április 25. kedd, 15:00 Magyarország-Korea
2017. április 27. csütörtök, 15:00 Lengyelország-Magyarország
2017. április 28. péntek, 11:30 Magyarország-Kazahsztán
(Az időpontok magyar időzóna szerint) 


A férfi felnőtt válogatott 2015-2016-os programja

2015. november 2-3. Edzőtábor

2015. november 5-8. Négy Nemzet Torna - Stavanger, Norvégia
2015. november 5.
15:00 Dánia - Franciaország
19:00 MAGYARORSZÁG - Norvégia 
2015. november 6. 
15:00 Dánia - MAGYARORSZÁG
19:00 Norvégia - Franciaország
2015. november 7.
13:00 Franciaország - MAGYARORSZÁG
17:00 Norvégia - Dánia 

2016. február 8-10. Edzőtábor

Február 12-14: Olimpiai Selejtező Torna
(helyszín: Papp László Budapest Sportaréna, ellenfelek: Lengyelország, Litvánia, Észtország)
Február 11. csütörtök:
16:00 Lengyelország - Észtország
19:30 Litvánia - Magyarország
Február 12. péntek:
14:30 Lengyelország - Litvánia
18:00 Magyarország - Észtország 
Február 13. szombat: SZÜNNAP
Február 14. vasárnap:
14:30 Észtország - Litvánia
18:00 Magyarország - Lengyelország 
2016. április 4.-május 5. Edzőtábor

A HOKIMARATON PROGRAMJA
Április 15. péntek, 18.00 (Tüskecsarnok): MAGYARORSZÁG–Ausztria
Április 16. szombat, 18.00 (Bécs): Ausztria–MAGYARORSZÁG
Április 20. szerda, 19.00 (Tüskecsarnok): MAGYARORSZÁG–Szlovénia
Április 29. péntek, 19.00 (Tüskecsarnok): MAGYARORSZÁG–Kazahsztán
Április 30. szombat, 19.00 (Tüskecsarnok): MAGYARORSZÁG–Oroszország „B”
Május 1. vasárnap, 19.00 (Tüskecsarnok): Kazahsztán–Oroszország „B”

2016. május 6-22. „A” Csoportos Világbajnokság – Szentpétervár, Oroszország
A-csoport (Oroszország, Svédország, Csehország, Svájc, Lettország, Norvégia, Dánia, Kazahsztán)
B-csoport
(Kanada, Finnország, Egyesült Államok, Szlovákia, Fehéroroszország, Franciaország, Németország, MAGYARORSZÁG) 
Május 6., péntek:
16.15 (15.15): Egyesült Államok-Kanada
20.15 (19.15): Fehéroroszország-Finnország
Május 7., szombat:
12.15 (11.15): Szlovákia-MAGYARORSZÁG
16.15 (15.15): Franciaország-Németország
20.15 (19.15): Fehéroroszország–Egyesült Államok
Május 8., vasárnap:
12.15 (11.15): MAGYARORSZÁG-Kanada
16.15 (15.15): Finnország-Németország
20.15 (19.15): Franciaország-Szlovákia
Május 9., hétfő:
16.15 (15.15): Fehéroroszország-Kanada
20.15 (19.15): Finnország-Egyesült Államok
Május 10., kedd:
16.15 (15.15): Szlovákia-Németország
20.15 (19.15): MAGYARORSZÁG-Franciaország
Május 11., szerda:
16.15 (15.15): Szlovákia-Fehéroroszország
20.15 (19.15): Finnország-MAGYARORSZÁG
Május 12., csütörtök:
16.15 (15.15): Egyesült Államok-Franciaország
20.15 (19.15): Kanada-Németország
Május 13., péntek:
16.15 (15.15): Egyesült Államok-MAGYARORSZÁG
20.15 (19.15): Németország-Fehéroroszország
Május 14., szombat:
12.15 (11.15): Franciaország-Finnország
16.15 (15.15): MAGYARORSZÁG-Fehéroroszország
20.15 (19.15): Kanada-Szlovákia
Május 15., vasárnap:
16.15 (15.15): Németország-Egyesült Államok
20.15 (19.15): Szlovákia-Finnország
Május 16., hétfő:
16.15 (15.15): Kanada-Franciaország
20.15 (19.15): Németország-MAGYARORSZÁG
Május 17., kedd:
12.15 (11.15): Egyesült Államok-Szlovákia
16.15 (15.15): Fehéroroszország-Franciaország
20.15 (19.15): Kanada-Finnország

Zárójelben a magyar időpontok.

Gyerehokizni