Idén is lesz Magyar Jégkorong Napja

2018.01.13. 17:06 |

Óriási hokibulit tartanak január 20-án a Városligeti Műjégpályán a Magyar Jégkorong Napja alkalmából.

Január 20-án a Városligeti Műjégpálya teljesen a hokié lesz, ugyanis a Magyar Jégkorong Szövetség idén is megrendezi a Magyar Jégkorong Napját.

Délelőtt 10 órakor az U8-as és U10-es csapatok veszik birtokba a jeget, a két korosztály számára összesen 16 pályát alakítanak ki. Több tucatnyi együttes jelezte részvételét, vagyis százak játszanak majd egyszerre a Vajdahunyad vára tövében, és mutathatják meg tudásukat a magyar jégkorong szülőhelyén.

A pálya azok előtt is nyitva áll, akik még nem űzik ezt a csodálatos sportágat: a kilátogató családtagok és barátok korcsolyaoktatáson vehetnek részt. Továbbá mindenkit vár a Magyar Jégkorong Szövetség játékzónája, ahol lehet gyakorolni a kapura lövést, ki lehet próbálni az asztalihokit, és kiderül az is, ki tudja a legmagasabb korongtornyot építeni.

A színes programok délután fél 3-ig tartanak a Városligeti Műjégpályán.